XML Bayilik Başvurusu
Outletdenal.com tarafından verilen XML linki ile tarafınıza sunulan ürünleri aktarabilirsiniz. ' Satış fiyatı, ağırlık, ürün özellikleri, stok gibi bilgiler bu link içeresinde yer alır ve günlük olarak da güncellenir.
Sitemiz üzerinde tedarik sağladığımız 30.000 adetten fazla ürün bulunmaktadır. xml ile sunduğumuz ürünler şu an için sadece oyuncak kategorisi ile sınırlıdır ve oyuncak kategorisi ile sitenize yaklaşık 5000'den fazla ürün verilmektedir.

 

Nasıl Çalışır?
xml alıcısı kendi sistemine düşen siparişleri outletdenal.com üzerinde kendilerine verilen özel panelden havale yolu veya tanımlı bakiye ile satın alır.
Outletdenal.com üzerinde siparişinizi oluştururken kargo bilgilerinizi, fatura bilgilerinizi doğru ve eksiksiz göndermeniz durumunda faturanız ile birlikte müşterinize gönderimi yapılacaktır. Siparişinizin tarafınıza gönderimini istemeniz durumunda sözleşmeniz olan kargo şirketi ile tarafınıza gönderim yapılacaktır. ( Siparişiniz isterseniz tarafınıza isterseniz de ilettiğiniz fatura ile birlikte müşterinize anlaşmalı kargo şirketiniz ile doğrudan gönderilir. Outletdenal.com Aras Kargo ile çalışmaktadır.)
xml sistemi ile sunulan ürünler için sitemiz satış fiyatları üzerinden tarafınıza %25 ile %40 arası iskonto uygulanmaktadır.

 

Üyelik İçin Ne Gerekiyor?
Outletdenal.com üzerinde aktif bir üyelik oluşturmalısınız.
Ürün çekimi yapacağınız site adı ve sabit IP adresi

•       xml servisimiz için ücret talebimiz yoktur. (Ücretsiz)

 

Ürün Gönderimi ve Siparişler Hakkında!
Ürün sipariş alımlarınızı Havale-EFT, Kredi Kart veya bakiye tanımlatarak yapabilirsiniz. Bakiye olarak yüklenen tutarı nakit olarak çekemezsiniz, ürün alarak bu bakiyeyi kullanabilirsiniz. 
Sipariş ve ödeme işleminiz tamamlandıktan sonra mail yolu ile müşterinize ait faturanız ve müşteri bilgilerini tarafımıza ürünün kargo edilebilmesi için iletmeniz gerekmektedir. Dilerseniz ürünü tarafınıza da iletebiliriz.
Kargolarınız sizin kargo antlaşma cariniz üzerinden kargoya teslim edilir.

 

İade ve Değişimler Hakkında!
İade olarak gelen ürünler iade koşullarına uyuyorsa tarafımıza maksimum 14 iş gününde iade yapılması durumunda ilgili tutar cari hesabınıza bakiye yüklemesi olarak aktarılacaktır.

 

Oyuncak Kategorisi Bayilik Başvurusu
Oyuncak kategorisi bayilik başvurusu için sitemize üye olduktan sonra üyelik bilgilerinizi ve belgelerinizle birlikte  bilgi@outletdenal.com adresine mail atabilir ya da 0212 852 00 84 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilirsiniz.

 

Outletdenal.com kendisi gibi online satış yapan firmalara ürün tedariki yaptığı için stokları paylaşıma açıktır. Xml çekim sürenizle alakalı gecikmelerde ürünün satılmasından dolayı ürünü temin edemeyebilirsiniz. Bu nedenle stok tutarsızlıklarının önüne geçmek için xml güncellemelerinizi zamanında yapmanızı öneririz.
Bazı ürünlerde yapılacak kampanyalar önceden haber verilir, isteğinize bağlı olarak kampanyaya katılabilir veya kampanya boyunca ürünleri yayından kapatabilirsiniz.
İş bu sözleşme gizlilik koşulları ve kullanım şartları antlaşmasına göre siteye girdiğiniz ve paketi satın aldığınızda kabul edilmiş olur.
Outletdenal Organizasyon Danışmanlık Ticaret sözleşmenin tüm haklarını elinde bulundurur ve yapılacak değişiklikleri önceden haber vermek koşulu ile yürürlüğe koyma hakkını saklı tutar.

 

Banka Hesap Bilgileri
ING BANK AVCILAR ÇARŞI ŞUBESİ TL HESABI
Şube Kodu: 237 Hesap No: 21365032
IBAN Numarası: TR70 0009 9021 3650 3200 1000 01 
hesabına ödeme yaptıktan sonra dekontu yada ekran görüntüsü göndererek kontrol edildikten sonra sözleşme koşulları ile ticari iş ilişkimiz başlamış olacaktır.

 

Bilgi için 0212 852 00 84  numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Outletdenal.com,  dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.
Oyuncak xml Bayilik