Kolay al, daha kolay öde!

Outletdenal.com’u tıkladınız ve binlerce ürün arasından en beğendiklerinizi seçip bir tık’la aldınız. Alışveriş tamam, sıra geldi ödemeye! Merak etmeyin, onun da kolayı var. Bizde ödeme seçeneği çok!

·         Kredi kartı

·         Havale/EFT

·         Kapıda Ödeme


 

Kredi Kartıyla Ödeme

Outletdenal.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi kartıyla online olarak yapabilirsiniz. İnternet üzerinden Worldcard, Bonus Card, Shop&Miles, Maximum Kart, Advantage, Paraf Kart Kredi Kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak taksitli ve/veya puanlı alışveriş yapabilirsiniz.Sitemizden yapacağınız peşin alışverişlerde tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz.


Taksitle yapacağınız alışverişlerde ise aşağıdaki kredi kartları geçerlidir:

 

·         Yapı Kredi Bankası Worldcard

 

·         İş Bankası Maximum Kart

 

·         TEB Worldcard, Bonus Kart

 

·         Garanti Bankası Bonus Kart

 

·         Finans Bank Card Finans

 

·         HSBC Advantage Kredi Kartı

 

·         Halk Bank Paraf Kart

 


 

Banka Kartıyla Ödeme

Outletdenal.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde banka kartı da kullanabilirsiniz. Sitemizde tüm bankalara ait debit kartlar geçerli olup, dilediğiniz banka kartıyla ödeme yapma imkânınız bulunmaktadır. (Bazı banka kartları ile gerçekleşen siparişlerin tahsilat ve geri ödeme işlemlerinde yaşanan sorun  nedeni ile ilgili kartın kullanımında hata alabilirsiniz.)


 

Havale/EFT'yle Ödeme

Havale/EFT yapmak istediğiniz bankayı seçin ve “Havale Devam” tuşuna basın. EFT işlemlerinde alıcı olarak “Emrah Abdal – Gökhan  Keskin  görünecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!


Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:

ING BANK AVCILAR ÇARŞI ŞUBESİ TL HESABI

Şube Kodu: 237 Hesap No: 21365032
IBAN Numarası:
TR70 0009 9021 3650 3200 1000 01



  

Kapıda Nakit Ödeme

Outletdenal.com'dan verdiğiniz siparişlerin ödemesinde Kapıda Nakit Ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. Sitemizde Kapıda Nakit Ödeme seçeneği geçerli olup, dilediğiniz zaman bu ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz. 



 

Keyifli alışverişler dileriz | outletdenal.com